Gregoty Goy painter of Ukraine

Gregoty Goy painter of Ukraine

Цими днями у виставковій залі Горношарішського освітнього осередку м.Бардейов проходить виставка «Контраст-динаміка-життя» ужгородського художника Григорія Гоя.

Григорій  Гой – ужгородський  художник, котрий протягом останніх років впевнено виходить на міжнародний простір. Зачарувавши  нещодавно своєю творчістю вибагливий мистецький бомонд Хорватії,  цього разу художник  спрямував свій погляд у бік Словаччини.

На цій виставці більша частина полотен Григоріяприсвячена його улюбленій темі – мегаполісам. Саме життя великих міст приваблює художника. Невпинний рух, нестримний темп життя, котре кипить удень і не припиняється уночі, вікна, у яких ніколи не буває темно і машини, що невтомно рухаються магістралями, які вже давно забули, що таке тиша… То чи сприйняли мешканці невеликого і дещо пасторального Бардейова  динамічні роботи молодого ужгородця?

На відкриття виставки зібралося чимало відвідувачів – для маленького містечка це подія. Окрім того, як усюди у Європі – на такі акції збирається  не тільки  творчий  бомонд, але й пересічні мешканці. Тим більше, що подібні заходи тут проводяться постійно, незмінно дивуючи шанувальників прекрасного.

Виставка ще триває і картини будуть експонуватися до кінця жовтня.  Завдяки місцевому телебаченню про неї  дізналися далеко за межами  Бардейова. Тож уже 30 жовтня на виставку чекають у Пряшеві.

 

ЗІДО