Gregory Goy painter of Ukraine

Gregory Goy painter of Ukraine

Художник з Ужгорода не так давно полонивхорватську художню аудиторію, де отримав визнання. Не маючи художньої освіти, показав безсумнівний талант та велику відданість.

Так він створив особистий стиль — працюючи з основними кольорами, які вміло поєднує та непомітно залучає нас у чарівний світ кольорів та форм. Привертає увагу незвичайними місцями та вираженими пейзажами мегаполісів, щоб показати красу цього світу.

«Не приборканий, амбіційний та спраглий нових знань, показує нам те, як швидко перемагає своєю мистецької наснагою повноту ємоцій» – сказав про нього Владімір Провчі, дипломований художник з міста Матулі, Хорватія.

Незважаючи на молоді роки, художник написав і продовжує писати безліч робіт на різноманітні

теми. Його картини завжди виділяються дзвінким колоритом, мальовничістю, радісним настроєм.

— Мої роботи – це моє життя: із його буденністю і святами, сірим повсякденням і радісними несподіванками, які так потрібно цінувати, — каже Григорій.

Його картини мегаполісів користуються неабиякою популярністю  як серед поціновувачів мистецтва, так і серед колекціонерів живопису, оскільки він вже неодноразово поставав поруч із відомими художниками світу в аукціонних домах Словаччини, Хорватії, Болгарії.

Gregory Goy

Categories: News